P | V | P | S | DR | A | DA | E | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.º | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-2 | 0 | 0 | 0 | V2 | VV | Dettagli | |
2.º | 26 | 22 | 2 | 2 | 150-18 | 15 | 0 | 2 | V8 | VVVVV | Dettagli | |
28 | 24 | 2 | 2 | 158-20 | 15 | 0 | 2 | - | - |
h2h | 2024-06-02 | 18:00 | (F) | Benfica B | - | G5 | testa a testa | ||
h2h | 2024-05-30 | 18:00 | (C) | Academia Alcoitão | - | G4 | testa a testa | ||
h2h | 2024-05-25 | 16:00 | (C) | CF Unidos | - | G3 | testa a testa | ||
V | 2024-05-18 | 16:00 | (F) | FC Despertar | 0-4 | G2 | |||
V | 2024-05-11 | 15:00 | (C) | Carregado | 4-2 | G1 | |||
V | 2024-04-27 | 14:45 | (F) | Belenenses C | 0-5 | G26 | |||
V | 2024-04-20 | 17:00 | (C) | UDR Santa Maria C | 6-1 | G25 | |||
V | 2024-04-13 | 15:45 | (C) | At. Povoense B | 10-0 | G24 | |||
V | 2024-04-06 | 15:45 | (F) | CAC B | 0-10 | G23 | |||
V | 2024-03-23 | 17:00 | (C) | Sporting B | 6-0 | G22 | |||
V | 2024-03-16 | 15:00 | (F) | EF Belém Estádio Restelo C | 0-11 | G21 | |||
V | 2024-03-09 | 16:00 | (C) | Fut. Benfica | 3-1 | G20 | |||
V | 2024-03-02 | 16:30 | (C) | Zambujalense | 3-0 | G6 | |||
S | 2024-02-24 | 16:00 | (C) | Casa Pia AC | 1-2 | G18 | |||
V | 2024-02-17 | 14:30 | (C) | São João de Brito B | 13-0 | G4 | |||
V | 2024-02-03 | 16:30 | (C) | Sacavenense B | 5-0 | G16 | |||
P | 2024-01-27 | 16:00 | (F) | Santa Iria | 2-2 | G15 | |||
V | 2024-01-20 | 14:45 | (C) | Colégio Pedro Arrupe B | 4-0 | G14 | |||
S | 2024-01-13 | 15:00 | (C) | Belenenses C | 0-2 | G13 | |||
V | 2024-01-06 | 14:45 | (F) | UDR Santa Maria C | 0-7 | G12 | |||
V | 2023-12-16 | 18:00 | (F) | At. Povoense B | 0-7 | G11 | |||
V | 2023-12-09 | 14:45 | (C) | CAC B | 3-0 | G10 | |||
P | 2023-12-02 | 16:30 | (F) | Sporting B | 1-1 | G9 | |||
V | 2023-11-25 | 14:45 | (C) | EF Belém Estádio Restelo C | 5-1 | G8 | |||
V | 2023-11-18 | 16:00 | (F) | Fut. Benfica | 2-3 | G7 | |||
V | 2023-11-11 | 14:30 | (F) | Zambujalense | 1-8 | G19 | |||
V | 2023-11-04 | 20:00 | (F) | Casa Pia AC | 1-2 | G5 | |||
V | 2023-11-01 | 10:30 | (F) | São João de Brito B | 0-10 | G17 | |||
V | 2023-10-21 | 16:00 | (F) | Sacavenense B | 3-7 | G3 | |||
V | 2023-10-14 | 14:45 | (C) | Santa Iria | 11-0 | G2 | |||
V | 2023-10-07 | 16:30 | (F) | Colégio Pedro Arrupe B | 1-7 | G1 |