P | V | P | S | DR | A | DA | E | US | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1F | 37 | 10 | 14 | 13 | 29-32 | 104 | 2 | 3 | P1 | PSSVP | Dettagli | |
37 | 10 | 14 | 13 | 29-32 | 104 | 2 | 3 | - | - |
h2h | 2024-05-25 | 19:00 | (C) | SD Logroñés | - | Grp1 | testa a testa | ||
P | 2024-05-18 | 19:00 | (F) | Sestao River | 1-1 | Grp1 | |||
V | 2024-05-11 | 16:00 | (C) | Sabadell | 3-1 | Grp1 | |||
S | 2024-05-04 | 18:00 | (F) | Barcelona B | 2-1 | Grp1 | |||
S | 2024-04-28 | 16:00 | (C) | Real Sociedad B | 0-1 | Grp1 | |||
P | 2024-04-20 | 20:00 | (F) | Rayo Majadahonda | 0-0 | Grp1 | |||
V | 2024-04-14 | 16:00 | (C) | Nàstic | 1-0 | Grp1 | |||
V | 2024-04-07 | 16:00 | (F) | Lugo | 0-1 | Grp1 | |||
V | 2024-03-30 | 18:00 | (C) | Celta de Vigo B | 1-0 | Grp1 | |||
V | 2024-03-24 | 18:00 | (C) | Ponferradina | 2-0 | Grp1 | |||
P | 2024-03-16 | 16:00 | (F) | Fuenlabrada | 0-0 | Grp1 | |||
S | 2024-03-09 | 20:00 | (C) | CD Arenteiro | 1-2 | Grp1 | |||
P | 2024-03-02 | 18:00 | (F) | Cultural Leonesa | 1-1 | Grp1 | |||
P | 2024-02-24 | 20:00 | (C) | Unionistas de Salamanca | 0-0 | Grp1 | |||
S | 2024-02-18 | 19:00 | (F) | Deportivo | 4-1 | Grp1 | |||
P | 2024-02-10 | 20:00 | (C) | UE Cornellà | 0-0 | Grp1 | |||
P | 2024-02-03 | 18:30 | (F) | CD Teruel | 0-0 | Grp1 | |||
S | 2024-01-27 | 16:00 | (C) | Real Unión | 0-1 | Grp1 | |||
P | 2024-01-21 | 18:00 | (F) | Osasuna B | 1-1 | Grp1 | |||
V | 2024-01-13 | 18:00 | (C) | Lugo | 1-0 | Grp1 | |||
S | 2024-01-04 | 19:00 | (F) | Sabadell | 3-1 | Grp1 | |||
V | 2023-12-16 | 16:00 | (C) | Rayo Majadahonda | 2-0 | Grp1 | |||
S | 2023-12-10 | 17:00 | (F) | Nàstic | 2-1 | Grp1 | |||
V | 2023-12-02 | 18:00 | (C) | Fuenlabrada | 1-0 | Grp1 | |||
V | 2023-11-25 | 18:00 | (F) | Ponferradina | 0-1 | Grp1 | |||
P | 2023-11-18 | 16:00 | (C) | Deportivo | 1-1 | Grp1 | |||
P | 2023-11-12 | 12:00 | (C) | CD Teruel | 0-0 | Grp1 | |||
S | 2023-11-05 | 12:00 | (F) | SD Logroñés | 2-1 | Grp1 | |||
V | 2023-10-29 | 16:00 | (C) | Sestao River | 3-0 | Grp1 | |||
P | 2023-10-21 | 16:00 | (F) | Unionistas de Salamanca | 0-0 | Grp1 | |||
S | 2023-10-14 | 18:00 | (C) | Osasuna B | 1-3 | Grp1 | |||
S | 2023-10-08 | 12:00 | (F) | Real Unión | 1-0 | Grp1 | |||
P | 2023-10-01 | 19:00 | (F) | CD Arenteiro | 1-1 | Grp1 | |||
S | 2023-09-24 | 20:00 | (C) | Barcelona B | 0-2 | Grp1 | |||
P | 2023-09-17 | 12:00 | (F) | UE Cornellà | 1-1 | Grp1 | |||
P | 2023-09-09 | 19:30 | (C) | Cultural Leonesa | 0-0 | Grp1 | |||
S | 2023-09-02 | 20:30 | (F) | Celta de Vigo B | 1-0 | Grp1 | |||
S | 2023-08-27 | 20:30 | (F) | Real Sociedad B | 1-0 | Grp1 |